Ode aan onze vrijwilligers!

Al onze vrijwilligers zijn super belangrijk! Zonder hen kunnen wij al die huisdieren die onze hulp nodig hebben, niet helpen! En we hebben er echt al veel geholpen dit jaar! Ze werken keihard aan ons doel: het helpen van huisdieren in nood!

Op de dag van de vrijwilliger willen wij al onze vrijwilligers even in het zonnetje zetten: zonder jullie zou #QuidemCarus niet zijn wat het nu is! En zouden vele huisdieren misschien niet geholpen zijn! Jullie zijn toppers!

En dat zijn onze volgers het vast wel met ons eens!

 

Op de hoogte blijven

Wilt u op de hoogte blijven van onze activiteiten? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief. Deze verschijnt eens per kwartaal en geeft u een overzicht van de laatste activiteiten, dierennieuws en wetenswaardigheden van de stichting.

Nieuwsbrief ontvangen?

 

* vereiste informatie
U bent: *
 

       ANBI

Quidem Carus helpt met onvoorziene medische
kosten voor huisdieren van minder-vermogende huisdiereigenaren.

Stichting Waarborgfonds Quidem Carus

Postadres: Administratiekantoor Zuilen

(geen bezoekadres)

Tafelbergdreef 180

3564AG Utrecht

KvK: 57602301